Jakość tkwi w szczegółach – ta idea towarzyszy nam na każdym kroku podczas realizacji projektu. Niestety często o jakości wykonanych mebli przekonujemy się nie zaraz po zakupie, lecz dopiero po kilku miesiącach. Chcielibyśmy przedstawić Państwu strategie naszego działania – czyli rozwiązania oraz innowacje, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Systemy mocowania oraz okucia – Nasza firma prawdopodobnie jako jedyna na lokalnym rynku stosuje w standardzie System mocowania EXPANDO oraz INSERTA – Jest to specjalnie zaprojektowany kołek rozporowy, który zwiększa kilkukrotnie siłe trzymania w płycie meblowej w porównaniu do standardowego wkrętu. Dzięki temu uzyskujemy pewność i precyzje montażu, co przekłada się bezpośrednio na wieloletnie użytkowanie okuć bez jakichkolwiek problemów. Stosujemy okucia Blum z najwyższej półki, a należy pamiętać ze sama deklaracja „stosujemy okucia Blum” nie oznacza ze Blum nie posiada serii budżetowej. Wszak nie każdy kto jeździ Mercedesem, jeździ S-klassą.

Technologia CNC – Kolejnym czynnikiem wyróżniającym nas na tle konkurencji, jest technologia w której wykonujemy meble. Wszystkie elementy konstrukcyjne są obrabiane na komputerowo sterowanym centrum obróbczym. W procesie tym zostają nawiercone wszystkie otwory do montażu zawiasów, podnośników, szuflad oraz wielu innych. Dzięki temu zabiegowi mamy możliwość montażu okuć w systemach EXPANDO oraz INSERTA co w połączeniu z maszynową dokładnością, zostawia produkty konkurencji daleko w tyle.

Oprogramowanie – Do projektowania mebli, wykorzystujemy najlepsze w Europie oprogramowanie do projektowania CAD/CAM dzięki któremu uzyskujemy bardzo wysoką jakośc naszych mebli i dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta, w projekcie uwzględniamy wszystkie wymiary, wraz z przyłączami wody, gazu, prądu oraz wentylacji. Dzięki tak zaawansowanemu oprogramowaniu oraz naszemu doświadczeniu nasze wizualizacje pokrywają się w 100% z produktem który klient otrzymuje.

Rozwiązania konstrukcyjne – Stosujemy rozwiązania których nie widać na pierwszy rzut oka a które wpływają znacząco na trwałość i wytrzymałość naszych mebli. Stosujemy hybrydowe połączenia elementów konstrukcyjnych stosując jednocześnie kołki drewniane jako elementy nośne, wraz z konfirmatami które dodatkowo usztywniają całą konstrukcje. Jako plecy w szafkach dolnych i słupkach nie stosujemy popularnej płyty HDF 3mm montowanej zszywkami, lecz zastępujemy ją trwalsza i wytrzymalszą płytą wiórową 12mm mocowaną wkrętami. Dzięki temu zabiegowi meble charakteryzują się większą sztywnością oraz nośnością.

Rozwiązania estetyczno-techniczne – Jako perfekcjoniści bardzo cenimy minimalizm oraz schludność wykonania. Dlatego też każdy ciąg szafek zostaje wykańczany osobnymi panelami końcowymi. Usyskujemy dzięki temu absolutny brak widocznych zaślepek, wkrętów oraz innych elementów.
Dzięki specjalnej konstrukcji mebli brak również nieestetycznych kratek wentylacyjnych (np. pod lodówką). Pod szafkami wiszącymi stosujemy osobny panel z wpuszczoną listwą LED z dotykowym włącznikiem, panel ten dodatkowo chroni szafki górne przed parą wodną.

SmartKuchnie – Cytując „Kto stoi w miejscu ten się cofa” tak i my podążając za nowymi trendami oferujemy Państwu nowoczesne systemy sterowania kuchnią. Dzięki połączeniu naszej kuchni z siecią domową uzysują Państwo kontrole nad swoją kuchnią przy pomocy Asystenta Google. Można dzięki temu sterować oświetleniem, otwierać bądź zamykać szafki (przy zastosowaniu systemów ServoDrive) co w połączeniu z nowymi sprzętami AGD, przeniesie państwa kuchnie w przyszłość.